Holokaust jako religia - jeśli nie wierzysz w Auschwitz, zostaniesz ukarany

dobre pomysły, ważne informacje, jak to wpływa na polskie podwórko..
Awatar użytkownika
aristo
Site Admin
Kontaktowanie:

Holokaust jako religia - jeśli nie wierzysz w Auschwitz, zostaniesz ukarany

Nieprzeczytany postautor: aristo » środa 08 kwie 2015, 11:56

Obrazek

Trudno być szczęśliwym, kiedy widzę, jak Izrael zrównuje z ziemią Strefę Gazy. Denerwuję się, gdy odkrywam, że 80% członków brytyjskiej Partii Konserwatywnej to „przyjaciele Izraela”. Wpadam w złość, kiedy dowiaduję się, że lobby żydowskie popycha Amerykę w kierunku kolejnej Wojny Światowej, i czasami, zamiast gwałtownych reakcji, wykonuję muzykę, która jest dla mnie swoistym kanałem pozwalającym na wyrażenie gniewu.

Zdałem sobie sprawę, że największym wrogiem naszych podstawowych wolności są zwolennicy lewicy progresywnej, i zaraz wyjaśnię, dlaczego. Na Zachodzie, a może też i w Turcji, mamy do czynienia z kwestią politycznej poprawności. Czym jest polityczna poprawność? Otóż jest to zjawisko, które nie zezwala na istnienie opozycji politycznej. Ale to przecież definicja, którą kojarzymy z dyktaturą. Polityczna poprawność jest dalece gorsza niż dyktatura. Dlaczego? W przypadku dyktatury stoisz w opozycji do reżimu, który stanowi odrębność, nie jest częścią ciebie, natomiast jeśli jesteś poprawny politycznie, to sam siebie uciszasz. Polityczna poprawność jest formą autocenzury. Żydowska lewica i zwolennicy lewicy progresywnej uczynili z nas zbiorowość impotentów. Naszym zadaniem jest ruszyć się z miejsca i stawić opór tej kancerogennej ideologii.

Izrael prowadzi modelową politykę czystek etnicznych w hitlerowskim stylu. Lewica używa określeń typu „kolonializm”, „syjonizm” i „apartheid”, aby odwrócić uwagę od słowa na literę „ż”. Aby solidarność z Palestyną miała jakiś sens, należy odżydzić naszą terminologię. Nie tyle pozbyć się Żydów, co nie dopuścić do tego, aby interesy żydowskie określały granice naszej dyskusji.

Holokaust powinien być traktowany jak rozdział historii. Obecnie jest traktowany jak religia. A jeśli jest to religia, to chcę zachować prawo do pozostania ateistą. We współczesnej żydowskiej rzeczywistości brak wiary w Boga jest do przyjęcia, ale jeśli nie wierzysz w Auschwitz, zostaniesz ukarany, i to dotkliwie.

Gilad Atzmon - http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/izrae ... kim-stylu/

agataM
Kontaktowanie:

Re: Holokaust jako religia - jeśli nie wierzysz w Auschwitz, zostaniesz ukarany

Nieprzeczytany postautor: agataM » środa 08 kwie 2015, 12:09

Takie właśnie podejście do zagłady Żydów jest w Ameryce. Spotkałam wielu Amerykanów niewierzących lub z dala od religii w której byli wychowani lecz gdy mowa o Holocauscie to jest to przez nich traktowane jako ich nowa religia. Przy tym naprawdę nie znają tematu, wojny nigdy nie doswiadczyli a tak lubią osądzać.

Wróć do „Świat”