co nie działa

problemy techniczne, pomysły, sugestie - jak ulepszyć forum
BASisko
Kontaktowanie:

Re: co nie działa

Nieprzeczytany postautor: BASisko » środa 18 mar 2015, 17:46

Forum - ogólnie - działa ... :mrgreen:

jacek
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: jacek » środa 18 mar 2015, 20:27

Forum zasadniczo działa. I jakież to uczucie wpisać swoje imię i nie otrzymać wiadomości: "Przepraszamy, ten login jest już zajęty. Proponujemy jacek24583275469" :mrgreen:
Jak rozumiem forum oficjalnie dopiero ruszy, dlatego nie mogę znaleźć wejścia na forum z poziomu magazynu?
A co do działania innych części, to w magazynie dobrze by było, żeby przy artykułach były daty publikacji, bo ciężko trochę się połapać :)
Tematy forum ze spokojem sobie jeszcze przejrzę :D

jacek
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: jacek » środa 18 mar 2015, 20:53

Jedna uwaga techniczna - nie mogę znaleźć narzędzia edycji postu już po jego wysłaniu. Czy narzędzie uznane za zbęne, czy nie potrafię znaleźć? :)

Przepraszam, znalazłem :oops: :D

Awatar użytkownika
aristo
Site Admin
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: aristo » środa 18 mar 2015, 23:24

Jacku..nie ma jeszcze odnośnika na stronie magazynu, gdyż testujemy dopiero samo forum. W ciagu najbliższego tygodnia sie pojawi link. ...Co do dat publikacji tekstów na stronie samego magazynu..hm..niestety "osierocił" nas dotychczasowy administrator strony. Start nowej wersji magazynu planowany był na 5go stycznia lecz właśnie z podanej wyżej przyczyny pewne sprawy po prostu jeszcze nie zostały rozwiązane.....Będą - obiecuję!!....
W zwiąaku z tym opóźnieniem wynikającym z "osierocenia" w magazynie nie pojawiło sie jeszcze wiele wartościowych tekstów nowych autorów - nad czym bolejemy niezmiernie :(

jobrave
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: jobrave » wtorek 24 mar 2015, 15:56

Lepiej późno,niż wcale:). Forumjest ok, dlatego mam prośbę nie w sprawie forum lecz magazynu, chodzi mi o to, żeby przy każdymartykule była data publikacji, a linki podawane przez czytelników w komentarzach były aktywne. Na razie tyle. Pozdrawiam. :)

Awatar użytkownika
aristo
Site Admin
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: aristo » środa 25 mar 2015, 15:25

nie wiem czy będzie to możliwe w zastosowaniu do artykułów juz zamieszczonych ale do bieżących - rzucę okiem

Wróć do „sprawy techniczne forum”